Marshall MINOR II BLUETOOTH - nowa generacja legendarnej słuchawki!

Udostępnij

MINOR II BLUETOOTH to niezawodne bezprzewodowe słuchawki douszne z technologią QUALCOMM® aptX™ BLUETOOTH. Jedno ładowanie wystarcza na 12 godzin ciągłej pracy. Wyposażone w innowacyjny system EAR-FIT z regulowanym zawiasem, zapewniający optymalne i ergonomiczne dopasowanie. Specjalna konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie i wygodę przez cały dzień. Słuchawki MINOR II BLUETOOTH są wyposażone w przetworniki o średnicy 14,2 mm, które zapewniają bogate wysokie tony, obszerny zakres średnich tonów i czyste, zrównoważone basy - brzmią jak miejsca dla VIP-ów na najlepszych koncertach. Konstrukcja douszna sprawia, że są one doskonale dźwiękoszczelne, dzięki czemu można usłyszeć, co dzieje się wokół.

Obsługa BLUETOOTH 5.0 aptX

Uzyskaj łączność bezprzewodową dzięki słuchawkom Bluetooth Minor II z technologią Bluetooth aptX. Bluetooth aptX nie tylko umożliwia odtwarzanie muzyki z wyższą przepływnością, ale także minimalizuje problemy z synchronizacją, dzięki czemu można oglądać filmy z idealną synchronizacją obrazu. Minor II Bluetooth zapewnia swobodę i komfort poruszania się w odległości do 10 metrów od źródła odtwarzania.

SYSTEM EAR-FIT

Słuchawki douszne Minor II Bluetooth mają specjalny, ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodne dopasowanie do ucha przez cały dzień. Ta innowacyjna konstrukcja nosi nazwę systemu dopasowania do ucha i oprócz wyjątkowego kształtu posiada regulowaną pętlę nauszną, która zapewnia lepsze dopasowanie.

WIELOFUNKCYJNY PRZYCISK STERUJĄCY

Wielofunkcyjny przycisk sterujący umożliwia odtwarzanie, wstrzymywanie, przełączanie i regulację głośności w urządzeniu, a także włączanie i wyłączanie słuchawek. Zawiera również elementy sterujące telefonem, dzięki czemu można odbierać, odrzucać i kończyć połączenia za pomocą kilku prostych dotknięć.

FUNKCJA PAUZY MAGNETYCZNEJ

Funkcja pauzy magnetycznej umożliwia bardzo szybkie wstrzymanie odtwarzania muzyki. Wyjmij słuchawki z uszu i podłącz magnesy. Gdy słuchawki są sparowane, Minor II Bluetooth przechodzi w tryb oszczędzania energii i wyłącza się po sześciu godzinach nieużywania.

FUNKCJONALNOŚĆ TELEFONU

Słuchawki Minor II Bluetooth to doskonałe urządzenie wielozadaniowe dzięki bezproblemowej współpracy z telefonem. Bezprzewodowe odbieranie, odrzucanie i kończenie połączeń za pomocą przycisku sterującego. Użyj wbudowanego mikrofonu, aby prowadzić rozmowę lub nagrać swój głos na urządzeniu.

Model ten jest dostępny w kolorze czarnym, białym i brązowym.

Dostępny od 9 października 2018 r. w sklepach Portativ i na stronie portativ.ua.