Nowość w segmencie Hi-End Sony IER-M7

Udostępnij

Tego lata Sony pochwaliło się nowym produktem z segmentu Hi-End w przystępnej cenie - IER-M7.

W modelu zastosowano cztery zbalansowane przetworniki armaturowe.

Jeden przetwornik odpowiada za zakres niskich częstotliwości, dwa za zakres średnich i jeden za zakres wysokich tonów. Unikalny system radiatora w kształcie litery T z wyważoną armaturą kontroluje membranę, zapewniając liniowy ruch i czyste wysokie częstotliwości. Nowa obudowa głośnika wykonana jest ze stopu magnezu. Obudowa chłodnicy jest bezpiecznie zamontowana w zintegrowanej obudowie o wysokiej sztywności. Pomogło to w znacznym stopniu wyeliminować wibracje i zachować czystość dźwięku bez utraty mikrodetali w dźwięku.

Dzięki zastosowaniu kondensatora klasy audiofilskiej, zniekształcenia sygnału zostały drastycznie zredukowane. Precyzyjny kondensator Sony zastosowany w zwrotnicy zapewnia znacznie niższe zniekształcenia sygnału. Kondensator w słuchawkach In-Ear IER-M7 zapewnia doskonałe, spójne brzmienie. Dodatkowo, specjalny lut używany do zastosowań audio pomaga zminimalizować straty w ścieżce sygnałowej. Zoptymalizowana ścieżka dźwiękowa jest jednym z udanych wdrożeń inżynierów w nowym produkcie.

Podczas gdy zwykłe słuchawki z przetwornikiem armaturowym wykorzystują długą, wąską ścieżkę dźwiękową, przetworniki w monitorach IER-M7 wykorzystują szeroką, krótką ścieżkę dźwiękową. Redukuje to szczyty i doliny częstotliwości i zapewnia idealną charakterystykę częstotliwościową, aby zapewnić dźwięk, na którym można polegać podczas występów na żywo lub w przypadku szczególnie precyzyjnego słuchania w codziennych sytuacjach.

Posrebrzane, wysokiej czystości kable miedziane minimalizują opór i straty transmisji. W wyniku minimalnych strat transmisji, słuchacz otrzymuje bardziej szczegółowe i gładkie dźwięki o wysokiej częstotliwości.

Club href='/promo/club/'>. Sony IER-M7

Marka: Sony

Typ słuchawek: przewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 5

Dodaj do ulubionych Dla porównania 49&nbsp990&nbspRUR. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd