Nowość w segmencie Hi-End Sony IER-M9

Udostępnij

Starszy model w segmencie Hi-End, IER-M9 różni się od IER-M7 tym, że posiada super głośnik wysokotonowy.

Wykorzystuje on cztery przetworniki o zrównoważonej armaturze i super tweeter, aby rozszerzyć zakres wysokich częstotliwości. Jeden głośnik wysokotonowy odpowiada za bas, dwa za średnicę i jeden za wysokie tony. Super głośnik wysokotonowy znacznie rozszerza zakres wysokich częstotliwości.

Unikalny system zbalansowanych przetworników armaturowych T-bar napędza membranę, zapewniając liniowy ruch i najczystsze wysokie częstotliwości. Wytrzymała membrana głośnika wysokotonowego IER-M9 została wykonana z lekkiego, sztywnego stopu magnezu, aby zapewnić reakcję potrzebną do odtworzenia wszystkich subtelności muzyki. Unikalna konstrukcja matrycy przetworników zapewnia również wyjątkowo niski rezonans dzięki wysokiej odporności na straty.

Wewnętrzne okablowanie zostało zmodernizowane, z nową posrebrzaną cewką drgającą z pozłacanymi stykami, precyzyjnie odtwarzając dźwięk bez utraty mikroniuansów. Maksymalna precyzja tonów, harmonicznych i emocji w dźwięku zapewnia maksymalne zanurzenie się w muzyce. Obudowa tego innowacyjnego urządzenia wykonana jest ze stopu magnezu. Kontenery sterowników są stabilnie zamontowane w zintegrowanej obudowie o wysokiej sztywności. Pomogło to w znacznym stopniu wyeliminować wibracje i zachować czystość dźwięku bez utraty mikro szczegółów w dźwięku.

Dzięki zastosowaniu kondensatora klasy audiofilskiej, zniekształcenia sygnału zostały drastycznie zredukowane. Precyzyjny kondensator Sony zastosowany w zwrotnicy zapewnia znacznie niższe zniekształcenia sygnału. Kondensator w słuchawkach In-Ear IER-M9 zapewnia doskonałe, spójne brzmienie. Dodatkowo, specjalny lut używany do zastosowań audio pomaga zminimalizować straty w ścieżce sygnałowej. IER-M9 wykorzystuje nić z naturalnego jedwabiu jako zewnętrzny izolator kabla. To naturalne włókno działa jak pochłaniacz drgań i zapobiega szelestom i odgłosom tarcia w kablu. Pozłacany wtyk posiada niemagnetyczne podłoże, które transmituje sygnał zachowując subtelne niuanse muzyki. Zoptymalizowane brzmienie śpiewu jest jednym z udanych wdrożeń inżynierów w nowym produkcie.

Podczas gdy konwencjonalne słuchawki z przetwornikiem armaturowym wykorzystują długą, wąską ścieżkę dźwiękową, przetworniki w monitorach IER-M7 wykorzystują szeroką, krótką ścieżkę dźwiękową. Redukuje to szczyty i doliny częstotliwości i zapewnia idealną charakterystykę częstotliwościową, aby zapewnić dźwięk, na którym można polegać podczas występów na żywo lub w przypadku szczególnie precyzyjnego słuchania w codziennych sytuacjach. Posrebrzane, wysokiej czystości kable miedziane minimalizują opór i straty transmisji. W wyniku minimalnych strat transmisji, słuchacz otrzymuje bardziej szczegółowe i gładkie dźwięki o wysokiej częstotliwości.

Club href='/promo/club/'>. Sony IER-M9

Typ słuchawek: wtyczkowe

Materiał poduszek usznych: silikon

Typ słuchawki: przewodowa

Dodaj do ulubionych Dla porównania 99&nbsp990&nbspRUR. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd