Projektor Epson Home Cinema 3800 4K PRO-UHD - zapowiedź

Udostępnij

Zobacz pełną recenzję projektora Epson Home Cinema 3800 4K PRO-UHD

Epson kontynuuje swoją tradycję wysokiej wydajności i wartości dzięki projektorowi Home Cinema 3800.

Ten kompaktowy wyświetlacz 3LCD zapewnia wysoką jasność, wierne kolory i zgodność ze wszystkimi współczesnymi materiałami wideo aż do Ultra HD z HDR.

Właśnie otrzymałem próbkę 3800 do recenzji i już po wstępnej konfiguracji jestem pod wrażeniem. Ten projektor jest jasny w odpowiedni sposób. Nawet w moim całkowicie ciemnym kinie obraz jest pięknie nasycony i ostry. Fakt, że projektor za 1699 dolarów ma tak dobry obiektyw, świadczy o przywiązaniu firmy Epson do wartości. Dwa wejścia HDMI przyjmują sygnał Ultra HD o pełnej przepustowości do 60 Hz. Doskonałe przetwarzanie wideo oznacza brak widocznego rozmycia ruchu i płynne odtwarzanie sekwencji filmowych, zarówno progresywnych, jak i z przeplotem.

Obiektyw ma szeroki zakres rzutu 1,32-2,15:1 i charakteryzuje się 60% przesunięciem w pionie oraz 24% w poziomie. Instalacja jest możliwa w dowolnym miejscu w pokoju, od niskiego stolika przed siedzeniem do półki lub uchwytu sufitowego z tyłu. Cichy wentylator oznacza, że możesz siedzieć blisko i nie rozpraszać się podczas oglądania filmu. Dwa głośniki emitują dźwięk o mocy 10 W, jeśli nie masz pod ręką pełnego systemu surround. Entuzjaści docenią wszechstronny system menu, który obejmuje balans bieli, ustawienia gamma z edytorem, zarządzanie kolorami, a nawet regulację konwergencji i jednolitości kolorów.

Wygląda na to, że niewiele jest rzeczy, których Home Cinema 3800 nie potrafi. Postaram się go przetestować i wkrótce przedstawię pełną recenzję. Bądźcie na bieżąco!