Słuchawki Shure SE535 V w sprzedaży

Udostępnij

Shure E500P

Czysty dźwięk pod każdym względem

Znany wcześniej jako Shure E500P, SE535 V wykorzystuje technologię "Triple Micro Speakers", aby stworzyć rozległą panoramę dźwiękową. Oddzielny głośnik wysokotonowy jest odpowiedzialny za odtwarzanie wysokich częstotliwości z niesamowitą precyzją i szczegółowością, podczas gdy podwójne przetworniki basowe zapewniają zrównoważony, pełny bas.

Główne cechy

SE530 V oznacza przejście od klasycznej linii E-Series do nowej linii słuchawek izolujących dźwięk od Shure. Słuchawki przypadną do gustu zarówno miłośnikom muzyki wysokiej jakości, jak i profesjonalistom do kontroli materiału audio podczas występów na żywo.

Potrójny mikrogłośnik

Zoptymalizowany pod kątem odsłuchu wysokiej jakości nagrań, Shure SE 535V wykorzystuje trzy przetworniki o zrównoważonej armaturze - jeden dedykowany głośnik wysokotonowy i podwójny bufor. Dodatkowo, zintegrowane pasywne zwrotnice zapewniają dokładną dystrybucję wysokich i niskich częstotliwości. Rezultatem jest niewiarygodnie szeroki i szczegółowy zakres częstotliwości, z precyzyjnymi wysokimi tonami i masywnym basem. Ten przełomowy potrójny głośnik jest pierwszym w swojej klasie, który jest dostępny dla ogólnych słuchawek wygłuszających.

Shure E500P