SWAT 2.4, najpotężniejszy bezprzewodowy transceiver

Udostępnij

SWAT 2.4 to bezprzewodowy transceiver audio, który umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku ze źródła audio do prawie każdego głośnika. SWAT 2.4 jest idealnym rozwiązaniem dla zestawu kina domowego. Nie ma potrzeby zawracać sobie głowy kosztownym i niechlujnym okablowaniem, co jest szczególnie trudne w starszych domach. Jeśli chcesz mieć naprawdę czysty i schludny system, połącz SWAT 2.4 z subwooferem Couch Potato firmy Earthquake. Smukła obudowa Couch Potato została zaprojektowana tak, aby można ją było schować pod łóżkiem lub kanapą. Teraz, dzięki SWAT 2.4, nie trzeba się martwić o okablowanie subwoofera, który stoi na środku pokoju. Aby uzyskać bardziej zaawansowany system, należy użyć jednego, dwóch lub nawet trzech subwooferów Supernova, ponieważ jeden nadajnik może być podłączony do wielu odbiorników. Jeśli nie podoba Ci się sposób ustawienia subwooferów, możesz łatwo zmienić ich rozmieszczenie za pomocą SWAT 2.4.

SWAT 2.4 jest również idealny na imprezy i do rozrywki. Aby uzyskać bezproblemowy zewnętrzny system audio, należy użyć SWAT 2.4 i uniknąć kłopotów z okablowaniem zewnętrznym. Można odtwarzać muzykę z pulpitu wewnątrz, a dźwięk będzie emitowany z głośników na zewnątrz. SWAT 2.4 jest również doskonałym rozwiązaniem dla DJ-ów, którzy nie chcą, aby ludzie potykali się o kable lub chcą mieć więcej swobody przy ustawianiu głośników.

Debuguj swój system: Podczas recenzji SWAT 2.4 przez Dr. Johna E. Johnsona, stwierdził on, że SWAT 2.4 wyeliminował szumy w jego systemie. Nie ma pętli uziemienia, więc SWAT 2.4 nie tylko uwalnia od okablowania, ale również od frustrującego szumu, którego nie można się pozbyć z konwencjonalnego okablowania. Można nawet debugować swój system, co pozwala na dokładne określenie źródła problemu.