Opuszczanie igły na nowy przedwzmacniacz gramofonowy

Udostępnij

Przedsprzedaż przedwzmacniacza York

Torontońska firma Six Acoustic wprowadziła na rynek swój nowy przedwzmacniacz gramofonowy twierdząc, że "może to być najlepszy przedwzmacniacz gramofonowy w mieście... a może i na świecie". Przedwzmacniacz gramofonowy York "Ultra" High Fidelity ma być konkurencyjnym urządzeniem, oferującym osiągi na miarę elitarnego sprzętu high-end dla audiofilów i entuzjastów. Bazując na samej tylko specyfikacji, z pewnością może on rzucić wyzwanie niektórym z zakorzenionych na tym polu graczy klasy premium.

Zamknięty w eleganckiej obudowie z anodyzowanego aluminium, York obiecuje dostarczyć niezrównane doznania dźwiękowe w swoim przedziale cenowym, nie pławiąc się przy tym w waszej uświęconej przestrzeni audio niepotrzebnymi światełkami, obrzydliwymi oznaczeniami i masą. "Wygląd niektórych współczesnych urządzeń audio, przypomina mi instrumenty franken, które mój ojciec budował na własny użytek w laboratorium", twierdzi założyciel firmy Steve Meszlenyi, "...to nie jest wygląd ani wrażenie, którego oczekujemy". Mimo to, York jest rzeczywiście precyzyjnym instrumentem, ale nie wymaga laboratorium, aby być w domu. Jego naturalnym środowiskiem jest miejsce gdzieś w pobliżu gramofonu.

York: Przedwzmacniacz gramofonowy o ultra wysokiej wierności firmy Six Acoustic

Chwaląc się zniekształceniami poniżej 0,001% i religijnym przestrzeganiem standardu korekcji RIAA, graniczącym z fundamentalistyczną pobożnością, York wypełnia swoją posługę w aluminiowej obudowie o wymiarach 6,5 "x7,2 "x1,2". Six Acoustic zaświadcza, że wysokie tony iskrzą, niskie są zwarte, a cisza jest jak najciemniejsza noc. Ten niskoprofilowy instrument oferuje łatwość użytkowania dla entuzjastów odkrywających winyl na nowo oraz zestaw opcji kontroli obciążenia dla doświadczonych koneserów. Posiada regulację wzmocnienia zarówno dla wkładek z ruchomym magnesem jak i z ruchomą cewką.

Six Acoustic planuje w nadchodzącym roku zaprezentować kilka nowych, interesujących urządzeń audio, kładąc nacisk na precyzję, wydajność i przejrzystość sygnału. W planach są już wzmacniacze wysokiej mocy i wzmacniacze słuchawkowe. Mimo, że firma jest nowa w nazwie, wnosi do niej dekady doświadczenia w branży audio w celu poszerzenia zakresu i zasięgu kanadyjskiej technologii audio.

Przedwzmacniacz gramofonowy York dostępny jest w przedsprzedaży na stronie internetowej Six Acoustic do momentu rozpoczęcia sprzedaży w lipcu.