Nowa seria słuchawek SENNHEISER HD BT - nowy poziom jakości dźwięku bezprzewodowego!

Udostępnij

Nowe bezprzewodowe zestawy słuchawkowe HD 350BT i HD 450BT to przede wszystkim nowy sposób na cieszenie się wysokiej jakości dźwiękiem marki Sennheiser także w trybie mobilnym.

Oba modele obsługują technologię Bluetooth 5.0 oraz najnowsze kodeki AAC, apt-X™ i apt-X™ Low Latency, dzięki czemu zawsze odbierają i przesyłają bezprzewodowo dźwięk bez strat i opóźnień, zapewniają doskonałą jakość dźwięku z charakterystycznym głębokim i dynamicznym basem oraz doskonale synchronizują dźwięk z obrazem w grach i filmach, błyskawicznie łączą się z urządzeniem odtwarzającym i pozostają w bezpiecznym kontakcie.

Starszy model HD 450BT jest również wyposażony w aktywną redukcję szumów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy dużo czasu spędzają w drodze. Ten zestaw słuchawkowy natychmiast tworzy dla użytkownika osobisty kącik komfortu audio i ciszy, skutecznie eliminując zewnętrzne hałasy i umożliwiając pełne wykorzystanie wszystkich zalet wysokiej jakości dźwięku, nawet w bardzo głośnym otoczeniu.

Dzięki czasowi ciągłego odtwarzania dźwięku do 30 godzin i szybkiemu ładowaniu przez USB-C, słuchawki HD 350BT i HD 450BT są odpowiednie dla współczesnych zapracowanych użytkowników, którzy spędzają dużo czasu w podróży. Stylowe, eleganckie modele HD 350BT i HD 450BT są wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, dostępne w kolorze czarnym lub białym, można je złożyć na płasko, są lekkie i wygodne, i na długo pozostaną najwygodniejszym i najważniejszym akcesorium audio ich właścicieli do codziennego użytku.

Sennheiser HD 350BT w naszym katalogu. Sennheiser HD 450BT spodziewany na początku lutego.

Wszystkie słuchawki Sennheiser tutaj